sade tasarımıyla gözü en az yoran, boktan içeriğiyle beyni hiç yormayan blog ödülü - 2009

27 Haziran 2008 Cuma

bakın bu blogu ne kadar da densiz, küstah, nemrut bir kepaze hazırlıyoremekli albay cevdettin settaroğlu, bir KEPAZELİĞİ daha gün yüzüne çıkarıyor!!! siz bu blogu okuyorsunuz ama!!! BU BLOGUN SAHİBİ YAHUDİ!!! üstelik bloguna daha çok insan gelsin, kurduğu para tuzaklarına daha çok masum vatandaş düşsün diye TÜRLÜ TÜRLÜ TÜRK AİLE YAPISINA UYMAYAN MAYMUNLUKLAR YAPIYOR!!! BUNA ELBET BİRİSİ DUR DER EFENDİ!!! GÜN OLUR DEVRAN DÖNER BU DÜZEN DEĞİŞİR BİLADER!!!

24 Haziran 2008 Salı

adminlerimizden büyük falso

ateş kimi çağırıyor?

orda burda sosyal demokrat demeçler veren adminlerimiz burger king'de yakalandı!!!!! üstelik ömer üründül'ün yorumlarıyla dalga geçen adminlerimizin daha 2-3 gün öncesine kadar kollektif futbol hakkında atıp tutarken gidip ömer üründül'ün lokantası burger king'de yemesi akıllara bazı soru işaretleri getirdi.HANİ NEREDE O MUHALİF TAVIRLAR EFENDİ???peki üründül dayı ne dedi?

"yalçın ne maç oluyo be!!!"

23 Haziran 2008 Pazartesi

onurun önlenemez düşüşü


STV İFTİHARLA SUNAR:
"KUMARBAZIN HAZİN SONU"başta çok mutluydu onur. etrafa gülümseyen gözlerle bakıyordu. pis yedili oynamak için sabırsızlanıyordu


fakat işler istediği gibi gitmedi. hayatının ilk pis yedilisini oynayan mutlu jokerle biterek büyük usta onura kaktırdı puanlarıonurun elinde bir yedi vardı. onur çektikçe çekti... çektikçe çekti... sürekli yediler, jokerler geliyordu. ve işte onura giren kartlar bunlardı. üstelik 2 katı girmişti. onur üzgündü... can çekişiyorduişte skorlar. tahmin edileceği üzere o yazan onur. yıkıldı adeta onur... acemi dediği, hor gördüğü mutlu'nun bir tokadıyla.

KISSADAN HİSSE: asla acemilerle dalga geçmeyin